După ce s-au certat pe banii primiţi pe finalul campionatului de la diferite echipe, Cătălin Barbu l-a demis pe Cristi Negru din funcţia de antrenor al echipei FC Argeş.
Se pare că demiterile nu se vor opri aici. După ce Ilie Bărbulescu a declarat în presa locală că actualul manager Cătălin Barbu nu are ce căuta în conducerea clubului, antrenorul echipei a doua a fost ameninţat că va fi dat afară dacă nu termină cu declaraţiile împotriva lui. Cătălin Barbu a declarat că noul antrenor va fi numit până pe 8 iulie atunci când va avea loc reunirea lotului.

Barbu profită de faptul că nimeni nu se mai ocupă în aceste zile de soarta clubului, şi ia deciziile după bunul plac. Însă nu se gândeşte că va fi înlăturat de la club imediat ce va veni un nou investitor.
Sursa foto: www.sportarges.ro

Despre noi











